RE/MAX Only
Oksana Paniv

Oksana Paniv Ředitel

Jazyky Jazyky Jazyky Jazyky
Kontaktovat Nemovitosti Oksana Paniv je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 24771953.

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5
Reference klientů

Specializace - typ zakázky

Prodej, pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Byty, domy, komerční nemovitosti

Informace o makléři

o mně

...

Jmenuji se Oksana Paniv, váš důvěryhodný průvodce na cestě k nalezení ideálního domova nebo investiční příležitosti v realitním světě. Jako realitní makléřka se plně oddávám své práci, s nezbytným cílem - dosáhnout absolutní spokojenosti každého klienta.

V průběhu mé kariéry jsem získala hluboké pochopení pro všechny aspekty realitního procesu. Ať už jde o vyjednávání smluv, analýzu trhu nebo koordinaci prohlídek, jsem tu, abych zajistila, že každý krok je hladký a bez stresu pro mé klienty.

Mým přístupem je vždy klást potřeby klienta na první místo. Považuji za svou povinnost poskytnout vám všechny informace, které potřebujete k tomu, abyste mohli učinit informované rozhodnutí. Snažím se pochopit vaše cíle a přání, abych vám mohla nabídnout nejlepší možné řešení.

Co mě odlišuje od ostatních, je můj lidský přístup. Rozumím, že koupě nebo prodej nemovitosti je často emocionální záležitost, a proto se snažím být nejen vaším makléřem, ale také vaším poradcem a podporou. Věřím, že důvěra a spokojenost klienta jsou základem úspěšného obchodu.

Pokud hledáte makléřku, která vám poskytne profesionální služby s osobním přístupem, budu ráda, když mi dáte příležitost vás provést procesem koupě nebo prodeje nemovitosti. Těším se na spolupráci s vámi. 

.
.

Nabídka nemovitostí

Realizace

Reference

rychlé nalezení zájemce, smlouvy připraveny, nemusel jsem se skoro o nic starat, spokojenost

Hodnocení: 5/5

Paní makléřka byla milá a profesionální

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Reakce kanceláře byla velice rychlá. Makléřka jednala velice profesionálně. Byt se pronajal takřka během 2 týdnů. Vše proběhlo bez problémů a jakýchkoliv starostí.

Hodnocení: 5/5

Vlídný a nadstandardní přístup

Hodnocení: 5/5

Skvělé služby paní makléřky.

Hodnocení: 5/5

Vše super. Profi přístup, rychlost, spolehlivost. Doporučuji.

Hodnocení: 5/5
Načíst další reference

Kontaktní formulář

*
*
*
*
*
lname: fullname: